Toskánsko za svítání

Toskánsko za svítání
Cestou k městečku San Quirico d’Orcia jsem projížděl cáry mlhy z potůčků a luk. Hned jsem věděl, že dnešní ráno bude povedené. Nad Belvedérem byla klasická fotografická dopravní kalamita, ale tam jsem naštěstí neměl namířeno. Sjel jsem o něco níž a najednou jsem měl celou krajinu údolí Val d’Orcia jen pro sebe. Popadl jsem brašnu, stativ a vyrazil lovit záběry. Mlha přetékala mezi údolími a sluneční paprsky pustily do krajiny krásné ranní barvy. Celou dobu jsem si s překvapením užíval, že jsem tam sám. Až doma, při kontrole snímku, jsem zjistil, že sám jsem rozhodně nebyl. Na fotografii mám několik srnek, bažantů i dalších zvířecích obyvatel Toskánska. Bylo to úžasné ráno, ze kterého mám několik dalších dobrých fotek.
Použitá technika: Fuji X-Pro2, Fujinon XF 90mm F2 R LM WR, ohnisko: 90mm (135mm EQ35mm), clona: 8, expozice: 1/250s, ISO: 200, filtr: CPL Hoya HD, Lee ND 0.45 HARD, formát: RAW, zpracování: Capture One 11 Pro.
Máte zájem o tuto fotografii?

Velmi si vážím Vašeho zájmu o mé fotografie.

Fotoobrazy i samostatné fotografie pro Vás vytvářím osobně ve svém studiu Pikitia, abych za ně mohl ručit od A do Z.

Přečtěte si více o mé nabídce fotoobrazů, nebo vyplňte tento jednoduchý poptávkový formulář. Obratem se Vám ozvu s nabídkou.

4098
Toskánsko za svítání