Nad atolem Tikehau

Nad atolem Tikehau

Jsou místa, která člověk navštíví jednou a ví, že se již nemusí vracet. No a pak jsou místa, která si vás připoutají neviditelnou nitkou vábící k dalším a dalším návštěvám.

Nám se tohle stalo před lety ve Francouzské Polynésii. Ve zdánlivém ráji schovaném uprostřed Pacifiku, který si žije svým tempem, ale řeší kupodivu podobné problémy jako my, suchozemci uprostřed Evropy.

Za chvilku nás křídla British Airways, Air New Zealand a Air Tahiti Nui zanesou počtvrté zpět. Naplánovali jsme si naší nejdelší cestu. Zabere nám skoro dva měsíce, během kterých procestujeme desítku ostrovů a atolů z celé Polynésie.

Plánů cestovních i fotografických mám spoustu, ale nejvíce se těším na překvapení, která na nás v Polynésii teprve čekají.

Použitá technika: Fuji X100S, ohnisko: 23mm (35mm EQ35mm), clona: 11, expozice: 1/400s, ISO: 200, filtr: ne, formát: RAW, zpracování: Capture One 9 Pro.
Máte zájem o tuto fotografii?

Velmi si vážím Vašeho zájmu o mé fotografie.

Fotoobrazy i samostatné fotografie pro Vás vytvářím osobně ve svém studiu Pikitia, abych za ně mohl ručit od A do Z.

Přečtěte si více o mé nabídce fotoobrazů, nebo vyplňte tento jednoduchý poptávkový formulář. Obratem se Vám ozvu s nabídkou.

2386
Nad atolem Tikehau